„Mediacje pod pierzyną”

Opcje dla wydarzenia

Admini

Potwierdzeni goście

„Mediacje pod pierzyną”
Wydarzenie
Kategoria:
Lokalizacja:
Wrocław
Termin:
Od : poniedziałek, 17 października 2011 09:30
Do : poniedziałek, 17 października 2011 15:00
Ilość miejsc:
Nieograniczona
Utworzył(a) wydarzenie:

Szczegóły wydarzenia

Z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji wrocławski wydział Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej zaprasza na konferencję pt. „Mediacje pod pierzyną”. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 17 października (godz. 9.30-15.00) w nowej siedzibie uczelni przy ul. Ostrowskiego 30.

W programie konferencji wykłady otwarte i warsztaty. Zajęcia poprowadzą polscy i niemieccy specjaliści zajmujący się rozwiązywaniem konfliktów w praktyce. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak analizować sytuację konfliktową, jak na nią reagować, jak studzić emocje towarzyszące codziennym sporom oraz jak rozmawiać z ludźmi, aby nas rozumieli.

To już druga konferencja poświęcona problematyce rozwiązywania konfliktów społecznych za pośrednictwem mediacji, którą wrocławski wydział SWPS organizuje z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji. Celem organizatorów jest popularyzacja tej skutecznej i szybkiej metody rozwiązywania konfliktów, a także zachęcenie do poznania sposobu jej zastosowania w różnych aspektach życia prywatnego i zawodowego.

Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych problematyką mediacji. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wydarzenie ma charakter otwarty. Zapisy obowiązują tylko na warsztaty (adres e-mail: mediacje.wroclaw@swps.edu.pl). Konferencję organizują wrocławski wydział Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Koło Naukowe Debat Oxfordzkich oraz Polsko-Niemiecka Sieć Współpracy „Viadrina KonNe(c)t”.

Nowe na tablicy grup

Aktywne grupy

Brak aktywnych grup.

Komentarze zdjęć

  • MC Otwarty rasizm przy udziale naruszenia chociażby prawa do zrzeszania się i tworzenia związków zawodowych...
  • MC Praca na "czarno".
  • historia lubi się powtarzać... Historia lubi się powtarzać... Jednak można uniknąć wielu ludzkich pomyłek, jeśli tylko zaczniemy analizować niektóre fakty. Co Wy na ten temat sądzicie?
  • kij, marchewka Niestety kij i marchewka są koniecznym elementem tak moralności jak i etyki. Choć jest racją, że przydałoby się więcej marchewek.