„Rozmowy o szczęściu”

Opcje dla wydarzenia

Admini

Potwierdzeni goście

„Rozmowy o szczęściu”
Wydarzenie
Kategoria:
Lokalizacja:
Sopot
Termin:
Od : sobota, 08 października 2011 18:00
Do : sobota, 08 października 2011 20:00
Ilość miejsc:
Nieograniczona
Utworzył(a) wydarzenie:

Szczegóły wydarzenia

W sobotę 8 października o godz. 18.00 rozpoczyna się VI edycja cyklu „Rozmowy o szczęściu”, którego organizatorem jest sopocki wydział Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Gościem dr Marleny Kossakowskiej, kierownika studium podyplomowego z psychologii pozytywnej, będzie ks. dr Krzysztof Niedałtowski. Spotkanie odbędzie się w Dworku Sierakowskich (ul. Czyżewskiego 12). Wstęp wolny.

Szczęście jako produkt zmagania się z codziennością – podczas spotkania ksiądz Niedałtowski zaproponuje uczestnikom dyskusję nad osobistymi drogami dochodzenia do dobrego życia.

Ksiądz dr Krzysztof Niedałtowski jest duszpasterzem środowisk twórczych, rektorem kościoła św. Jana i współorganizatorem Gdańskiego Areopagu. Ks. Niedałtowski ukończył Gdańskie Seminarium Duchowne oraz studia doktoranckie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Dziesięć lat temu był jednym z tych, którzy powołali do istnienia gdańskie Radio Plus. Obecnie jest wykładowcą Gdańskiego Seminarium Duchowego i Gdańskiego Instytutu Teologicznego oraz sprawuje funkcję prezydenta Fundacji Pro Arte Sacra, szerzącej sztukę sakralną.

Dodatkowe informacje: www.swps.pl (zakładka Sopot).

Nowe na tablicy grup

Aktywne grupy

Brak aktywnych grup.

Komentarze zdjęć

  • MC Otwarty rasizm przy udziale naruszenia chociażby prawa do zrzeszania się i tworzenia związków zawodowych...
  • MC Praca na "czarno".
  • historia lubi się powtarzać... Historia lubi się powtarzać... Jednak można uniknąć wielu ludzkich pomyłek, jeśli tylko zaczniemy analizować niektóre fakty. Co Wy na ten temat sądzicie?
  • kij, marchewka Niestety kij i marchewka są koniecznym elementem tak moralności jak i etyki. Choć jest racją, że przydałoby się więcej marchewek.