Trójmiejskie firmy czerpią z psychologii

Opcje dla wydarzenia

Admini

Potwierdzeni goście

Trójmiejskie firmy czerpią z psychologii
Wydarzenie
Kategoria:
Lokalizacja:
Sopot
Termin:
Od : środa, 23 maja 2012 10:00
Do : czwartek, 24 maja 2012 14:30
Ilość miejsc:
Nieograniczona
Utworzył(a) wydarzenie:

Szczegóły wydarzenia

Pod koniec maja menadżerowie z Trójmiasta spotkają się z psychologami biznesu. Podczas dwudniowej konferencji zaprezentują przykłady dobrych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Naukowcy podzielą się z nimi wiedzą psychologiczną, którą będą mogli wykorzystywać w codziennej pracy.

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 maja w siedzibie sopockiego wydziału SWPS przy ul. Polnej 16/20. To doskonała okazja dla przedstawicieli świata biznesu do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań, które zostały wdrożone w ich firmach. To także możliwość podzielenia się problemami, które wymagają rozwiązania i skonsultowania ze specjalistami z dziedziny psychologii biznesu. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in., czy psychologia jest przydatna w zarządzaniu zasobami ludzkimi, co nowego wiadomo na temat rekrutacji pracowników, jak konstruktywnie rozwiązywać konflikty w organizacji, czym się różni coaching od mentoringu, co nowego wiemy o gotowości pracowników do udziału w szkoleniach oraz, jak redukować organizacyjne konsekwencje niepewności pracy.

– Od dawna menadżerowie zdają sobie sprawę z roli, jaką psychologia pełni w biznesie. Jednak dopiero od niedawna prawdziwy nacisk kładzie się na tworzenie narzędzi zarządzania organizacjami z wykorzystaniem wiedzy psychologicznej – wyjaśnia dr Sylwiusz Retowski, psycholog biznesu z sopockiego wydziału SWPS i organizator konferencji. – W tym roku idziemy krok dalej i głos oddajemy praktykom, którym zaproponowaliśmy przygotowanie i przedstawienie własnego studium przypadku. Uważamy, że dzięki temu wymiana doświadczeń pomiędzy praktykami a naukowcami będzie w tegorocznej edycji jeszcze efektywniejsza – uzupełnia.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do przedstawicieli biznesu wykorzystujących psychologię w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy do 15 maja: konferencja.sopot@swps.edu.pl

Organizatorem konferencji są Zakład Psychologii Organizacji i Marketingu oraz Studenckie Koło Naukowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w sopockim wydziale SWPS.

Więcej: www.swps.pl/psychologiadlabiznesu

Nowe na tablicy grup

Aktywne grupy

Brak aktywnych grup.

Komentarze zdjęć

  • MC Otwarty rasizm przy udziale naruszenia chociażby prawa do zrzeszania się i tworzenia związków zawodowych...
  • MC Praca na "czarno".
  • historia lubi się powtarzać... Historia lubi się powtarzać... Jednak można uniknąć wielu ludzkich pomyłek, jeśli tylko zaczniemy analizować niektóre fakty. Co Wy na ten temat sądzicie?
  • kij, marchewka Niestety kij i marchewka są koniecznym elementem tak moralności jak i etyki. Choć jest racją, że przydałoby się więcej marchewek.