Sztuka życia na depresję

Opcje dla wydarzenia

Admini

Potwierdzeni goście

Sztuka życia na depresję
Wydarzenie
Kategoria:
Lokalizacja:
Warszawa
Termin:
Od : sobota, 23 lutego 2013 10:00
Do : sobota, 23 lutego 2013 16:00
Ilość miejsc:
Nieograniczona
Utworzył(a) wydarzenie:

Szczegóły wydarzenia

Jednym z najlepszych sposobów na radzenie sobie z depresją jest odpowiednie nastawienie do życia. O tym, skąd je czerpać i jak powinno wyglądać, opowie prof. Bohdan Dziemidok, kulturoznawca i etyk SWPS.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Depresją, w sobotę 23 lutego 2013 r. od godz. 10, w Bemowskim Centrum Kultury przy ul. Górczewskiej 201 w Warszawie odbędzie się konferencja „Być artystą w sztuce życia”.

Jednym z jej prelegentów będzie prof. Bohdan Dziemidok, który poprowadzi wykład pt. „Profilaktyczne znaczenie nastawienia życiowego”. – W walce z depresją bardzo ważne jest odpowiednie nastawienie ludzi do rzeczywistości, które może pomagać lub działać szkodliwie. Dzięki temu minimalizuje się prawdopodobieństwo popadania w stany depresyjne – mówi Bohdan Dziemidok.

W ramach konferencji odbędą się także wykłady poświęcone m.in. odkrywaniu siebie w tańcu, inwestycjom wewnętrznym, stoickim technikom szczęścia czy śmiechowi, który może być darmowym lekarstwem na depresję. Omówione zostaną również zaburzenia depresyjne młodzieży.

Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych problematyką depresji i sposobami radzenia sobie z jej skutkami, a także wszystkich tych, dla których zdrowie rozumiane jest również jako dobrostan psychiczny. Szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.iskra.org.pl. Wstęp wolny.

Nowe na tablicy grup

Aktywne grupy

Brak aktywnych grup.

Komentarze zdjęć

  • MC Otwarty rasizm przy udziale naruszenia chociażby prawa do zrzeszania się i tworzenia związków zawodowych...
  • MC Praca na "czarno".
  • historia lubi się powtarzać... Historia lubi się powtarzać... Jednak można uniknąć wielu ludzkich pomyłek, jeśli tylko zaczniemy analizować niektóre fakty. Co Wy na ten temat sądzicie?
  • kij, marchewka Niestety kij i marchewka są koniecznym elementem tak moralności jak i etyki. Choć jest racją, że przydałoby się więcej marchewek.