IX Zlot Filozoficzny Philosophers' Rally 2013

Opcje dla wydarzenia

Admini

Potwierdzeni goście

IX Zlot Filozoficzny Philosophers' Rally 2013
Wydarzenie
Kategoria:
Lokalizacja:
Poznań
Termin:
Od : czwartek, 27 czerwca 2013 09:00
Do : sobota, 29 czerwca 2013 22:00
Ilość miejsc:
Nieograniczona
Utworzył(a) wydarzenie:

Szczegóły wydarzenia

W imieniu Ośrodka Badań Filozoficznych oraz Instytutu Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, mamy zaszczyt i przyjemność serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w dwujęzycznym Zlocie Filozoficznym – Philophers’ Rally Poznań 2013, który odbędzie się w dniach 27-29 czerwca na terenie Wydziału Studiów Edukacyjnych i Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przy ul. Szamarzewskiego 89d.
Tegoroczna edycja Zlotu jest jego dziewiątą odsłoną i – podobnie jak poprzednie – ma na celu konsolidację środowiska filozoficznego obejmującego studentów i absolwentów kierunków filozoficznych, młodych pracowników naukowych, a także nauczycieli szkolnych uczących filozofii. Chcielibyśmy, aby Zlot stanowił forum umożliwiające prezentację i wspólną dyskusję nad zagadnieniami i problemami filozoficznymi podejmowanymi w Polsce i za granicą.
Szczegółowe informacje dotyczące konferencji, a także formularz zgłoszeniowy znajdują się na oficjalnej stronie IX Zlotu Filozoficznego Philosophers’ Rally Poznań 2013 pod adresem http://zlot.obf.edu.pl/
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w Zlocie!

Nowe na tablicy grup

Aktywne grupy

Brak aktywnych grup.

Komentarze zdjęć

  • MC Otwarty rasizm przy udziale naruszenia chociażby prawa do zrzeszania się i tworzenia związków zawodowych...
  • MC Praca na "czarno".
  • historia lubi się powtarzać... Historia lubi się powtarzać... Jednak można uniknąć wielu ludzkich pomyłek, jeśli tylko zaczniemy analizować niektóre fakty. Co Wy na ten temat sądzicie?
  • kij, marchewka Niestety kij i marchewka są koniecznym elementem tak moralności jak i etyki. Choć jest racją, że przydałoby się więcej marchewek.