Aby móc dodać nowe wydarzenie, należy się zalogować

Sztuka życia na depresję

Event Options

Admins

  • Kamila Makowska
    Kamila Makowska
    Event Creator

Confirmed guests

Sztuka życia na depresję
Event Information
Category:
Location:
Warszawa
Time:
From : Saturday, 23 February 2013 10:00
Until : Saturday, 23 February 2013 16:00
Seats available:
Unlimited seats
Event Creator:

Event Details

Jednym z najlepszych sposobów na radzenie sobie z depresją jest odpowiednie nastawienie do życia. O tym, skąd je czerpać i jak powinno wyglądać, opowie prof. Bohdan Dziemidok, kulturoznawca i etyk SWPS.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Depresją, w sobotę 23 lutego 2013 r. od godz. 10, w Bemowskim Centrum Kultury przy ul. Górczewskiej 201 w Warszawie odbędzie się konferencja „Być artystą w sztuce życia”.

Jednym z jej prelegentów będzie prof. Bohdan Dziemidok, który poprowadzi wykład pt. „Profilaktyczne znaczenie nastawienia życiowego”. – W walce z depresją bardzo ważne jest odpowiednie nastawienie ludzi do rzeczywistości, które może pomagać lub działać szkodliwie. Dzięki temu minimalizuje się prawdopodobieństwo popadania w stany depresyjne – mówi Bohdan Dziemidok.

W ramach konferencji odbędą się także wykłady poświęcone m.in. odkrywaniu siebie w tańcu, inwestycjom wewnętrznym, stoickim technikom szczęścia czy śmiechowi, który może być darmowym lekarstwem na depresję. Omówione zostaną również zaburzenia depresyjne młodzieży.

Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych problematyką depresji i sposobami radzenia sobie z jej skutkami, a także wszystkich tych, dla których zdrowie rozumiane jest również jako dobrostan psychiczny. Szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.iskra.org.pl. Wstęp wolny.
Dodaj konferencjęJeśli posiadasz informację o konferencji związanej z etyką, możesz dodać ją osobiście! Wystarczy najpierw się zalogować, a następnie kliknąć na obrazek "Dodaj konferencję"

New on the groups table

Active Groups

No active groups.

Photos Comments

  • MC Otwarty rasizm przy udziale naruszenia chociażby prawa do zrzeszania się i tworzenia związków zawodowych...
  • MC Praca na "czarno".
  • historia lubi się powtarzać... Historia lubi się powtarzać... Jednak można uniknąć wielu ludzkich pomyłek, jeśli tylko zaczniemy analizować niektóre fakty. Co Wy na ten temat sądzicie?
  • kij, marchewka Niestety kij i marchewka są koniecznym elementem tak moralności jak i etyki. Choć jest racją, że przydałoby się więcej marchewek.