Aby móc dodać nowe wydarzenie, należy się zalogować

Dlaczego zajadamy emocje?

Event Options

Admins

  • Kamila Makowska
    Kamila Makowska
    Event Creator

Confirmed guests

Dlaczego zajadamy emocje?
Event Information
Category:
Location:
Wrocław
Time:
From : Tuesday, 20 November 2012 09:00
Until : Wednesday, 21 November 2012 19:00
Seats available:
Unlimited seats
Event Creator:

Event Details

Psychologia kulinarna, suplementy diety, zajadanie emocji, seks bez zobowiązań – to przykładowe tematy konferencji „Na Zdrowie!” organizowanej w dniach 20-21 listopada (g. 9-19) we wrocławskim wydziale SWPS przy ul. Ostrowskiego 30.

Czy cukier może być zbawieniem dla mózgu? Jakie są nowe uzależnienia XXI wieku? Czym zajmuje się psychodermatologia? Odpowiedzi na te pytania dostarczy konferencja organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii i SWPS, w której wezmą udział lekarze, prawnicy, psychodietetycy i psychologowie zdrowia. Wśród wielu wystąpień zaplanowane są m.in. te z zakresu psychodietetyki (Anna Januszewicz), emocjonalnego jedzenia (Elżbieta Wawrzyniak), blogowania o zdrowym życiu (Nina Walecz-Majewska), żywności genetycznie modyfikowanej (Klaudia Wojciechowicz) i barierach Polek w badaniach cytologicznych (Alicja Bukowska-Durawa).

– Zdrowie to dziś najcenniejsza wartość dla człowieka, a psychologia może przysłużyć się tej dziedzinie. Wspólnie spróbujemy odpowiedzieć na pytanie jak żyć zdrowo. Wydarzenie ma umożliwić dyskusję z udziałem studentów medycyny, psychologii, lekarzy, farmaceutów i specjalistów do spraw marketingu – mówi Agnieszka Orzałkiewicz, koordynator konferencji z SWPS Wrocław.

Obok wykładów zaplanowano warsztat z metod redukcji stresu YES!+ (Youth Empowerment Seminar+) dedykowany osobom w wieku 18-30 lat. Organizatorem wydarzenia jest PSSiAP przy SWPS oraz SWPS Wrocław.
Dodaj konferencjęJeśli posiadasz informację o konferencji związanej z etyką, możesz dodać ją osobiście! Wystarczy najpierw się zalogować, a następnie kliknąć na obrazek "Dodaj konferencję"

New on the groups table

Active Groups

No active groups.

Photos Comments

  • MC Otwarty rasizm przy udziale naruszenia chociażby prawa do zrzeszania się i tworzenia związków zawodowych...
  • MC Praca na "czarno".
  • historia lubi się powtarzać... Historia lubi się powtarzać... Jednak można uniknąć wielu ludzkich pomyłek, jeśli tylko zaczniemy analizować niektóre fakty. Co Wy na ten temat sądzicie?
  • kij, marchewka Niestety kij i marchewka są koniecznym elementem tak moralności jak i etyki. Choć jest racją, że przydałoby się więcej marchewek.