Alfabet polityka

Opcje dla wydarzenia

Admini

Potwierdzeni goście

Alfabet polityka
Wydarzenie
Kategoria:
Lokalizacja:
Warszawa, Kampus Ochota, ul. Żwirki i Wigury 92
Termin:
Od : wtorek, 12 kwietnia 2011 18:00
Do : wtorek, 28 czerwca 2011 20:15
Ilość miejsc:
30 (29 wolne)
Utworzył(a) wydarzenie:

Szczegóły wydarzenia

Czy typowy polityk – to mężczyzna po przejściach z partii do partii? Czy politycy to amatorzy z zarobkami zawodowców? Czy premier zlikwiduje każdy układ, nawet współrzędnych, jak stwierdził pewien matematyk? Na te i wiele innych pytań znajdziecie Państwo odpowiedzi na moich zajęciach, w których uczestniczyć będą także politycy, dziennikarze, ludzie nauki. Zapraszam serdecznie tych z Państwa dla których polityka jest pasją, a dyskusja – inspiracją do dalszych poszukiwań. Także tych, którzy wolą przysłuchiwać się dyskusjom z „zacisza” ław sali wykładowej. Słuchaczy nauczę na czym polega umiejętność konstruktywnej argumentacji oraz krytycznego i abstrakcyjnego myślenia. Wskażę ponadto książki, które nauczą Państwa postrzegać zjawiska polityczne oraz ich skutki w sposób wielopłaszczyznowy. A to tylko namiastka tego, co mogą Państwo osiągnąć na prowadzonym przeze mnie konwersatorium… Serdecznie zapraszam.

Prowadząca: mgr Monika Gmurek

Położenie na mapie

Wczytywanie mapy...

Nowe na tablicy grup

Aktywne grupy

Brak aktywnych grup.

Komentarze zdjęć

  • MC Otwarty rasizm przy udziale naruszenia chociażby prawa do zrzeszania się i tworzenia związków zawodowych...
  • MC Praca na "czarno".
  • historia lubi się powtarzać... Historia lubi się powtarzać... Jednak można uniknąć wielu ludzkich pomyłek, jeśli tylko zaczniemy analizować niektóre fakty. Co Wy na ten temat sądzicie?
  • kij, marchewka Niestety kij i marchewka są koniecznym elementem tak moralności jak i etyki. Choć jest racją, że przydałoby się więcej marchewek.