Aby móc dodać nowe wydarzenie, należy się zalogować

Duchowość biznesu i nauki

Opcje dla wydarzenia

Admini

Potwierdzeni goście

Duchowość biznesu i nauki
Wydarzenie
Kategoria:
Lokalizacja:
Wrocław
Termin:
Od : piątek, 19 kwietnia 2013 13:00
Do : sobota, 20 kwietnia 2013 18:00
Ilość miejsc:
Nieograniczona
Utworzył(a) wydarzenie:

Szczegóły wydarzenia

Siła zen w biznesie, sens życia człowieka, meandry ludzkiego umysłu – oto niektóre tematy międzynarodowego kongresu „Człowiek w obliczu sensu życia”, który odbędzie się 19-20 kwietnia 2013 r. w SWPS we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 30.

Psychologowie, biznesmani, coachowie, menadżerowie, fizycy, neurobiolodzy, mistrzowie wschodnich szkół medytacji z Europy spotkają się na pierwszym międzynarodowym kongresie we Wrocławiu. Będą rozmawiać o podniesieniu jakości życia człowieka oraz wpływie duchowości na zdrowie.

W trakcie dwóch dni kongresu wykłady wygłoszą prof. Tobias Esch (Uniwersytet w Coburg), Wojciech Eichelberger (psychoterapeuta i trener), Paul J. Kohtes (konsultant komunikacji korporacyjnej, specjalista coachingu kadry kierowniczej), Willis Jaeger (mistrz zen), dr Alfried Langle (psychiatra i psycholog), prof. Krzysztof Meissner (Instytut Fizyki Teoretycznej UW), dr Alexander Poraj-Żakiej (mistrz zen, doktor teologii chrześcijańskiej) i prof. Jerzy Vetulani (Instytut Farmakologii PAN). W ramach kongresu przewidziano seminaria i debatę o punktach wspólnych dla nauki i mistyki, którą poprowadzi Wojciech Eichelberger. Wykłady i seminaria będą tłumaczone na język polski.

Kongres „Człowiek w obliczu sensu życia. Dialog współczesnej nauki z duchowością” zorganizowany jest z myślą o psychologach, coachach, menedżerach, specjalistach HR, kadr zarządzających, lekarzy, psychoterapeutów, przedsiębiorców oraz studentów. Zgłoszenia trwają do 10 marca. Koszt udziału w kongresie to 450 zł, a dla studentów 350 zł. Aby wziąć udział w kongresie należy wypełnić zgłoszenie na stronie i przesłać wraz z potwierdzeniem opłaty na adres kongres@jagerfundacja.pl.

Więcej informacji na stronie: www.kongres.jagerfundacja.pl

Współorganizatorem wydarzenia jest SWPS Wrocław.
Dodaj konferencjęJeśli posiadasz informację o konferencji związanej z etyką, możesz dodać ją osobiście! Wystarczy najpierw się zalogować, a następnie kliknąć na obrazek "Dodaj konferencję"

Nowe na tablicy grup

Aktywne grupy

Brak aktywnych grup.

Komentarze zdjęć

  • MC Otwarty rasizm przy udziale naruszenia chociażby prawa do zrzeszania się i tworzenia związków zawodowych...
  • MC Praca na "czarno".
  • historia lubi się powtarzać... Historia lubi się powtarzać... Jednak można uniknąć wielu ludzkich pomyłek, jeśli tylko zaczniemy analizować niektóre fakty. Co Wy na ten temat sądzicie?
  • kij, marchewka Niestety kij i marchewka są koniecznym elementem tak moralności jak i etyki. Choć jest racją, że przydałoby się więcej marchewek.